tel.: +48 504 436 125

mai: robert@robertfurtak.com

Przyśpieszę proces decyzyjny

Proces decyzyjny może trwa kilka dni do kilku tygodniu. Uzależnione jest to od wielu czynników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem jak przyśpieszyć proces, więc przy współpracy ze mną możesz liczyć na załatwienie formalności najszybciej jak to możliwe. Moje doświadczenie będzie równie przydatne podczas negocjacji umowy. Zawsze, jeżeli jest taka możliwość, negocjuję dla swoich Klientów warunki umowy.

Zajmę się formalnościami

Po wybraniu ofert przygotuję dla Ciebie listę dokumentów, których nie jestem w stanie sam uzyskać np. zaświadczenie o zatrudnieniu. Zawsze informuję Cię o tym gdzie i jak uzyskać wszystkie dokumenty. Kiedy wszystko jest gotowe najszybciej jak to możliwe składam wniosek do banku. Jednocześnie Ty otrzymasz skany wypełnionych wniosków, które zostały złożone do bankach.

Spotkamy się, omówimy szczegóły i wybierzemy najtańszy dla Ciebie kredyt

Podczas spotkania omówimy wszystkie szczegóły, sprawdzę Twoją zdolność kredytową i jeżeli to będzie możliwe od razu wybierzemy banki w których będziemy ubiegać się o finansowanie.  Wytłumaczę Ci wszystko co jest ważne na tym etapie. Nie mówię rzeczy które nie są istotne, prowadzę Cię przez cały proces, więc możesz liczyć na moją pomoc na każdym etapie.

Skontaktuj się ze mną

Zadzwoń do mnie, porozmawiamy chwilę o Twoich oczekiwaniach dotyczących kredytu i umówimy się na spotkanie. 

english version

Wyjaśnie zapisy umowy i dopełnię razem z Tobą formalności

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji czekamy na umowę. Przed podpisaniem wyjaśnię Ci wszystkie zapisy, tak abyś nie miał żadnych wątpliwości co do jej zawartości. Na podpisanie umowy idziemy razem w odpowiednim dla Ciebie terminie i wybranej przez Ciebie placówce.

Moje wynagrodzenie w rękach banku.

Po uruchomieniu kredytu bank zapłaci za wykonaną przeze mnie pracę.

Ty nie ponosisz żadnych kosztów związanych z moim wynagrodzeniem.

Robert Furtak

tel.: +48 504 436 125

mai: robert@robertfurtak.com

 

biuro: ul. Elektoralna 4/6 lok. 44
00-139 Warszawa

 

Przynależę do:

© 2016 Robert Furtak Wszystkie prawa zastrzeżone

Agencja reklamowa Dzikie Ptaki