© 2016 Robert Furtak Wszystkie prawa zastrzeżone

Agencja reklamowa Dzikie Ptaki

Przynależę do:

Robert Furtak

tel.: +48 504 436 125

mai: robert@robertfurtak.com

 

biuro: ul. Elektoralna 4/6 lok. 44
00-139 Warszawa

 

Mirosław L.: Roberta poznałem w Poznaniu kiedy był na spotkaniu biznesowym. Zaimponował mi wiedzą oraz łatwością z jaką odpowiadał na moje pytania związane z kredytem. Nie używając  przy tym języka bankowego. To sprawiło, że był pierwszą osobą do jakiej zadzwoniłem kiedy zdecydowałem się na zakup mieszkania i ubieganie się o kredyt. Odległość nie sprawiła mi większych przeszkód w całym procesie kredytowym.

Klient z Poznania

Krzysztof G.: Jeśli chcą Państwo zaoszczędzić czas na poszukiwaniu kredytu. Jeżeli obawiają się Państwo że wybiorą złą ofertę bankową. Proszę bez wahania dzwonić do Pana Roberta.

Warto zadzownić

100% moich Klientów pochodzi z rekomendacji. Dla mnie jest to najlepsze podsumowanie mojej wieloletniej pracy, doświadczenia i skuteczności. Zawsze jestem w pełni zaangażowany w obsługę Klienta, a przede wszystkim skupiony na uzyskaniu jak najlepszego rozwiązania kredytowego. Poniżej możesz zapoznać się z referencjami Klientów, którzy skorzystali z moich usług. Przy pierwszym spotkaniu możesz również uzyskać kontakt telefoniczny do wybranych osób, które mnie polecają. Dowiesz się z perspektywy Klienta jak oceniają pracę, którą dla nich wykonałem.

 

Ryszard K.: Papierologia nie jest moją mocną stroną. Cieszę się, że Pan Robert wypełnił za mnie wnioski, pojechał do banku z dokumentami. Podpowiedział mi bym nie wykupował ubezpieczenia w danym banku, gdyż taniej i z większym zakresem znajdę na rynku. Polecił mi notariusza, który poświęcił mi czas w sobotę. Cóż dodać więcej.

Kompleksowa pomoc

Kamil Ś.: Razem z żoną postanowiliśmy kupić mieszkanie. Rozpoczęliśmy szukać kredytu mieszkaniowego więc udaliśmy się do banku na rozmowę. Po niespełna 1,5 godziny wyszliśmy nasyceni informacjami. Pani, z którą rozmawialiśmy policzyła nam zdolność kredytową. Z jej wyliczeń wyszło, że nasza zdolność jest trochę niższa od ceny za jaką chcemy kupić mieszkanie. Postanowiliśmy odłożyć nasze marzenia o własnym m3. Pewnego dnia koleżanka poleciła nam spotkanie z Panem Robertem. Przyjechał on do nas do Pruszkowa. Powiedział nam, że jeśli nie mamy zdolności kredytowej w jednym banku, nie oznacza to, że nie mamy zdolności kredytowej w innych bankach. Pan Robert znalazł nam bank w którym otrzymaliśmy kredyt na mieszkanie. Mieszkamy w nim obecnie. Wkrótce będziemy zmieniali mieszkanie na większe i nie widzę innej możliwości jak zwrócenie się o pomoc do Pana Roberta.

Problem ze zdolnością kredytową

Marek S.: Jestem osobą nieufną. Dlatego postanowiłem nie konsultować się z nikim w trakcie poszukiwań kredytowych. Jednego dnia udałem się na rozmowę o kredycie do jednego banku, drugiego dnia do następnego itd. Powiem szczerze, że byłem wykończony. Koleżanka z pracy zapytała mnie, dlaczego się nie spotkałem z Robertem. On bezpłatnie jest w stanie powiedzieć jakie banki mają najlepsze oprocentowanie. Zawsze można sprawdzić czy jego informacje pokrywają się z ofertą bankową. To była najlepsza rada z jaką się spotkałem. Dzięki niemu zaoszczędziłem czas, ale przede wszystkim zyskałem najbardziej obiektywne informacje, których nie byłem w stanie uzyskać od pracowników banków.

Konsultacje w banku, a ekspert kredytowy

Monika S.: Czas, w którym kupowałam mieszkanie był niekorzystny. Kredyty były bardzo wysoko oprocentowane. Żyłam z takim kredytem kilka lat. Przez przypadek dowiedziałem się że kredyty można przenosić z jednego banku do drugiego. Moja sytuacja uległa zmianie, gdyż rozwiodłam się z mężem. Otrzymywałam alimenty. Niestety w banku, do którego się udałam, dowiedziałam się, że alimenty nie są brane pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej. I jak to w życiu bywa, pocztą pantoflową dowiedziałam się o Robercie, który zajmował się kredytem mojej cioci. Zadzwoniłam do niego. Okazało się, że są banki, które przyjmują alimenty. Przenieśliśmy kredyt do innego banku i dzięki temu mam niższą ratę o 300zł miesięcznie. Panie Robercie, dziękuje Panu, że zajął się Pan wszystkimi formalnościami związanymi z kredytem. To co Pan powiedział podczas spotkania, że Pana klienci odwiedzają placówkę bankową pierwszy raz kiedy podpisują umowę kredytową, było prawdą.

Przeniesienie kredytu do innego banku

english version

tel.: +48 504 436 125

mai: robert@robertfurtak.com