© 2016 Robert Furtak Wszystkie prawa zastrzeżone

Agencja reklamowa Dzikie Ptaki

Przynależę do:

Robert Furtak

tel.: +48 504 436 125

mai: robert@robertfurtak.com

 

biuro: ul. Elektoralna 4/6 lok. 44
00-139 Warszawa

 

Problem: Zgłosiła się do mnie osoba spoza kraju. Chciała się poradzić, ponieważ nie wiedziała w jaki sposób ma ubiegać się o kredyt.

Rozwiązanie: Ustawa o kredytach określa, że każdy może wziąć kredyt w takiej walucie, w jakiej zarabia tj. frank, funt czy euro. Jednak spłata takiego kredytu jest możliwa jedynie w złotówkach

Kredyt dla obcokrajowca

Problem: Nie dawno skontaktowała się ze mną klientka prowadząca od 6 miesięcy działalność gospodarczą. Bank odmówił jej udzielenia kredytu.

Rozwiązanie: Niektóre banki akceptują dochód z działalności gospodarczej prowadzonej mniej niż 12 miesięcy, jeśli będziemy w stanie udowodnić ciągłość  zatrudnienia. Np. w przypadku kiedy nasz były pracodawca jest jednym
z obecnych klientów.

Problem ze zdolnością kredytową

Problem:

Jakiś czas temu skontaktowała się ze mną klientka, której bank nie zgodził się udzielić kredytu, ponieważ jej okres zatrudnienia był zbyt krótki.
Rozwiązanie: Nieliczne banki, akceptują umowę o dzieło z 6-cio miesięcznym okresem zatrudnienia. Reszta akceptuje jedynie od 12 miesięcy. Niemniej udało nam się wspólnie znaleźć rozwiązanie sytuacji. Najlepszym sposobem okazało się połączenie jej obecnej umowy z poprzednią. W przypadku rozpoczęcia pracy na podobnym stanowisku jest możliwość połączenia dwóch umów, z poprzedniej i obecnej pracy, w jedną.

Zbyt krótki okres zatrudnienia

Problem: Niedawno miałem przyjemność spotkać się z lekarzem. Nie miał zdolności kredytowej, gdyż nie spłacał terminowo poprzednich kredytów.

Rozwiązanie: Istnieją banki, w których nie jest wymagane udokumentowanie zdolności kredytowej. Ludziom pracującym w zawodach zaufania publicznego tj. lekarzom czy prawnikom udzielany jest kredyt na podstawie długości czasu zatrudnienia. W zależności jak długo pracuje, tak korzystne może dostać oprocentowanie.

Zawody zaufania publicznego

Problem: Niedawno przyszedł do mnie klient, który ubiegał się o kredyt na mieszkanie. Inwestycja była jeszcze w trakcie budowy, dlatego żaden bank nie chciał mu udzielić kredytu.

Rozwiązanie: Podpowiedziałem mu, żeby w tym samym banku, w którym złożył wniosek, starał się o kredyt na dokończenie budowy. Udało mu się bez problemu. Bank nie przydzieli kredytu na nieruchomość w budowie bez dodatkowego wniosku na dokończenie budowy.

 

Nieukończona inwestycja

Każdy kredyt jest inny. Obsługując moich Klientów bazuję na moich doświadczeniu i wiedzy, ale przede wszystkim staram się podejść na każdej sprawy indywidualnie. Dzięki temu nie działam w sposób schematyczny i zawsze Klient otrzymuje z mojej strony pełne zaangażowanie i najlepszy możliwy efekt, którym jest najkorzystniejszy dla niego kredyt. Poniżej możesz przeczytać przykłady spraw, które z sukcesem doprowadziłem do końca.

 

A Ty, wiesz już czy spełniasz wszystkie warunki by otrzymać kredyt?

Wiesz, w jakim banku będzie on dla Ciebie najtańszy?

 

english version

Doświadczenie,

    które przekłada się

na skuteczność

tel.: +48 504 436 125

mai: robert@robertfurtak.com